info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Wspaniała sesja fotograficzna dla dzieci w Olsztynie

Od kilku lat mieszkałam z moją rodziną we wspaniałym mieście. Byliśmy bardzo szczęśliwą rodziną, a gdy dowiedziałam się, że jestem w kolejnej ciąży, postanowiłam jakość uczcić ten fakt i sprawić całej naszej rodzinie wspaniałą, fotograficzną niespodziankę.

Sesja fotograficzna dla moich dzieci w Olsztynie

sesje dziecięce olsztynChciałam, aby podczas wykonywania zdjęć była obecna moja młodsza córeczka oraz jej dwuletni brat. Jeżeli chodzi o dobre sesje dziecięce Olsztyn jako miasto ma wiele do zaproponowania. W dość krótkim czasie udało mi się znaleźć profesjonalnego fotografa i bez problemu umówiłam się na sesję. Sesja fotograficzna z moimi dziećmi okazała się być wspaniałym pomysłem. Podczas pozowania w studio moje dzieci były bardzo grzeczne, a ja pozowałam z nimi przy kilku fotografiach, aby pokazać mój ciążowy brzuch. Podczas całej sesji mieliśmy bardzo dużo frajdy, a dzieciaki idealnie wychodziły na zdjęciach, stając się naturalnymi modelami. Fotograf przygotował bardzo kolorową i zabawną stylizację, a moje dzieci po prostu świetnie się bawiły. W kolejnym dniu sesji, wybraliśmy się w plener, aby moje dzieci mogły zostać sfotografowane podczas zabawy na łonie natury. Zdjęcia wyszły fantastycznie, a cała nasza rodzina była bardzo zadowolona z efektu, gdyż była to po prostu świetna zabawa. Po otrzymaniu całego albumu od fotografa, niektóre ze zdjęć podarowaliśmy bliskim, a niektóre z nich został oprawione i do tej pory zdobią ściany naszego domu przypominając nam o tych niezwykłych dniach, w których zatrzymaliśmy uśmiechy i radość naszych dzieci na fotografiach.

W rodzinie bardzo ważne jest, aby umiejętnie zatrzymać istotne dla nas chwile. Mnie udało się sprawić niezwykłą niespodziankę bliskim, ponieważ wpadłam na pomysł, aby nasze pociechy uwiecznić na profesjonalnych zdjęciach. Było to niezwykłe i niezapomniane przeżycie dla nas wszystkich i na długo pozostało w naszych wspomnieniach.

Wspaniała sesja fotograficzna dla dzieci w Olsztynie
Przewiń na górę