info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Współpraca z producentem domów

 

Żona od lat nalegała, żebyśmy zamieszkali za miastem. Życie w bloku w centrum miasta od dawna ją przytłaczało i nie była szczęśliwa. Postanowiłem więc spełnić jej prośbę i kupić dom gdzieś niedaleko za miastem. Wszystko udało się świetnie załatwić.

Zakup własnego domu drewnianego

warszawski producent domów drewnianychPrzede wszystkim zainteresował mnie warszawski producent domów drewnianych, z którym chciałem podjąć współpracę. Słyszałem o nim wcześniej i miałem świadomość, że jest to człowiek godny zaufania. Znalazłem namiar na jego firmę i umówiłam się na spotkanie. Rozmowa z tym człowiekiem była bardzo konstruktywna i dowiedziałem się wielu ważnych rzeczy związanych z kupnem takiego domu pod klucz. Zgodnie ze wskazówkami tego producenta zakupiłem ziemię w interesującej mnie miejscowości. Jak już wszystkie formalności załatwiłem to pojechałem do niego ponownie, ażeby omówić warunki współpracy. Jego oferta na dom pod klucz bardzo mi się spodobała i postanowiłem się zdecydować. Wziąłem kredyt hipoteczny w swoim banku, gdzie oferta w mojej ocenie była najkorzystniejsza. Zdecydowałem się na zakup domu od tego człowieka, ponieważ znał się świetnie na swoim fachu i od samego początku wzbudził u mnie ogromne zaufanie. Projekt domu, na który się zdecydowałem od razu spodobał się mojej żonie. Wybrałem piętrowy dom z drewna oraz z garażem na dwa samochody. Kiedy Marysia zobaczyła ten projekt to stwierdziła, że nawet nie marzyła o takim domu. Z uwagi na fakt, że zdecydowałem się na dom z drewna miałem pewność, że szybko go postawią.

Zamieszkaliśmy w nowym domu w czerwcu. To, co zaoferował nam ten producent przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Dom okazał się idealny i byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy wyprowadzić się za miasto. Spełniłem życzenie swojej żony.

 

Współpraca z producentem domów
Przewiń na górę