info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

wujek idzie na echo serca w Bydgoszczy

Mój wujek od bardzo dawna leczy się na serce. Zresztą jest to chyba nasza choroba rodzinna bo większość osób z mojej rodziny ma jakieś problemy z sercem właśnie. 

Badanie serca wykonane w gabinecie kardiologicznym

echo serca w gabinecie kardiologicznym w Bydgoszczy

Mój wujek jeśli chodzi o Bydgoszcz i okolicy to był już chyba u wszystkich kardiologów. Po prostu wujek jest osobą, który lubi zmienić co jakiś czas lekarza. Ma bowiem zawsze nadzieję na to, że może następny lekarz będzie znał jakieś innowacyjne i lepsze metody leczenia. Jednak u mojego wujka jego stan zdrowia jest spowodowany w większości przez otyłość, którą ma. Oczywiście nie jest to jedyny powód występowania u niego choroby serca. Ale na pewno ta otyłość jakoś nie pomaga w walce z chorobą. Wujek był niedawno u nowego kardiologa i był naprawdę zadowolony z tej wizytę. Dla mnie to nowość bo na ogół jednak nie zachwycał się wcześniej żadnym lekarzem. Podobało mu się najbardziej to, że miał zrobione echo serca w gabinecie kardiologicznym w Bydgoszczy i nie musiał nigdzie jeździć. Do tej pory po prostu takie badanie było wykonywane albo w szpitalu albo jeździł na nie do innego miasta. Także jest to na pewno duża wygodna jeśli można zrobić to na miejscu. Zdaniem wujka ten lekarz jest naprawdę dobry i chce leczyć go trochę inaczej niż był leczony dotychczas.Wujek nawet zaczął coś mówić o tym, że będzie miał specjalną dietę i że chce naprawdę schudnąć. Wcześniej nie chciał nawet słyszeć o tym żeby coś schudnąć. Także lekarz ten może rzeczywiście przekona do tego wujka.

Po kilku wizytach u tego lekarza wujek zaczął stosować dietę. Zaczął też jeździć na rowerze czego nigdy wcześniej nie robił. Może teraz w końcu zacznie czuć się lepiej. Twierdzi, że na tej diecie ma więcej energii. A może też już po prostu coś zrzucił.

wujek idzie na echo serca w Bydgoszczy
Przewiń na górę