info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Wycinka drzew na działce budowlanej

wycinka drzew

Od lat odkładaliśmy z Melanią pieniądze na kupno nowego domu niedaleko Gliwic. Nie chcieliśmy bawić się w kredyty, bo obje ich unikamy. Nasza sytuacja zawodowa pozwalała nam na szybkie zgromadzenie odpowiednich środków.

Wycinka drzew była bardzo potrzebna

wycinka drzewW zeszłym miesiącu udało nam się kupić dom, który jest położony niedaleko jeziora. Jedyna kwestia, która nam nie odpowiadała to ilość drzew na posesji. Miałem problem, żeby wjechać samochodem do garażu, dlatego uznałem, że konieczna będzie wycinka drzew. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze stworzyć dla dzieciaków plac zabaw. Pojechałem następnego dnia do miasta. Miałem do kupienia drewno kominkowe to przy okazji dowiem się jak wygląda wycinka drzew na terenie Knurowa. Urząd jest dziś czynny dłużej to zdążę bez problemu. Kiedy wszedłem do marketu, gdzie jest sprzedaż drewna kominkowego, to wpadłem na mojego znajomego z czasów studiów. On również przyszedł kupić drewno kominkowe. Podczas rozmowy nadmieniłem, że czeka mnie wycinka drzew na posesji i muszę załatwić wszelkie formalności i zgody. Znajomy był w temacie, bo i u niego niedawno odbyła się wycinka drzew i powiedział mi dosłownie wszystko na ten temat. Uzyskałem wszelkie informacje i wiedziałem nawet jakie dokumenty i gdzie powinienem złożyć. Miałem uzasadnienie, dlaczego wycinka drzew na mojej posesji jest niezbędna, dlatego nie obawiałem się, że mój wniosek zostanie odrzucony. Od razu pojechałem do urzędu, żeby wszystko załatwić. Mam nadzieję, że niebawem mój wniosek zostanie rozstrzygnięty i rozpocznie się wycinka drzew. Mam już nawet chętnego do tej pracy, który sam do mnie przyszedł. To sąsiad, który mieszka niedaleko i wykonuje rożne prace.

Chętnie go przyjmę jak tylko otrzymam niezbędne zezwolenia. Jak już wszystko będzie oczyszczone to zabiorę się za plac zabaw.

Wycinka drzew na działce budowlanej
Przewiń na górę