info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Wynajęcie DJ w Katowicach

Wielkimi krokami zbliżała się impreza z okazji osiemnastych urodzin mojej córki. Z racji tego, że to moje jedyne dziecko chciałam, żeby przyjęcie było wyjątkowe i profesjonalnie zorganizowane. Postanowiłam wynająć DJ, żeby poprowadził całe przyjęcie. Chciałam zrobić wszystko dla mojego dziecka, żeby było szczęśliwe.

Urodzinowy z DJ w Katowicach

dj katowiceSala była wynajęta z dużym wyprzedzeniem, ponieważ urodziny mojej córki przypadają na czas studniówek. Dekoracjami na Sali zajęła się profesjonalna firma, którą wynajęłam specjalnie na tą okazję. Została jedna najważniejsza kwestia a mianowicie potrzebowałam jeszcze osoby, która zajmie się oprawą muzyczną i prowadzeniem całej imprezy. Zaczęłam poszukiwania w Internecie, wpisałam DJ Katowice i wyskoczyło mi dużo propozycji. Niestety okazało się, że większość osób ma już zajęte terminy. Byłam już zrezygnowana. Po południu byłam umówiona z przyjaciółką na mieście i opowiedziałam jej o moim problemie. Dała mi numer do znajomego DJ który zajmuję się prowadzeniem takich imprez. Okazał się trochę droższy niż zakładałam, ale miał wolne terminy. Czego się nie robi dla jedynego dziecka, zarezerwowałam termin i wpłaciłam zaliczkę. Tydzień przed imprezą byłam umówiona na spotkanie z DJ w celu ustalenia szczegółów przyjęcia i godzin jego pracy. Wszystko było załatwione i zorganizowane tak jak sobie to planowałam. Naprawdę się opłacało.

Nadszedł dzień przyjęcia, wszystko było gotowe i dopięte na ostatni guzik. Kiedy moje córka zobaczyła co dla niej przygotowałam popłakała się ze szczęścia, bo nigdy nie miała takiego przyjęcia. Zaproszonych zostało dużo osób z rodziny i znajomych. Również DJ okazał się strzałem w dziesiątkę i poprowadził całą imprezę tak że nikomu się nie nudziło. Było wspaniałe.

Wynajęcie DJ w Katowicach
Przewiń na górę