info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Wynajęcie domku drewnianego na weekend

Dużo pracowałem nad nowym projektem, który pochłonął mnóstwo czasu. Byłem wykończony ciągłą pracą i brakowało mi wypoczynku. Zdecydowałem więc, że w weekend nie będę pracował, tylko wyjadę za miasto, żeby odpocząć na łonie natury. To mi zawsze pomagało w regeneracji.

Kompleksowo wyposażony domek z drewna 

domki drewniane poznańW okolicach Poznania było sporo miejscowości, które warto było odwiedzić, dlatego nie szukałem daleko. Szybko znalazłem ciekawą ofertę wypoczynku, w której dostępne były kompleksowo wyposażone domki drewniane Poznań był zaledwie osiemdziesiąt kilometrów od tej miejscowości i to mi odpowiadało. Był czerwiec, dlatego liczyłem, że będą wolne domki do wynajęcia. Kiedy zadzwoniłem do ośrodka, to uzyskałem informację, że został ostatni wolny domek przy lesie. Od razu go zarezerwowałem i cieszyłem się, że w weekend odpocznę za miastem. W piątek po pracy się spakowałem i pojechałem do swojego wynajętego domku drewnianego. W recepcji dostałem klucz i poszedłem do domku. Już z daleka mi się spodobał, bo miał do dyspozycji taras, na którym stał stolik z fotelami. Domek mieścił się w ustronnym miejscu, więc miałem dużo spokoju. W domku był dostępny niezbędny sprzęt taki jak lodówka, mikrofalówka i kuchenka gazowa. Faktycznie, zgodnie z tym co napisane było w ogłoszeniu, stan się zgadzał. Domek na dodatek posiadał ogrzewanie, więc jak wieczorem było chłodno, to mogłem nagrzać. Miałem wrażenie, że to było najlepsze miejsce w kraju, jakie miałem przyjemność odwiedzić.

Byłem zachwycony wynajętym na weekend drewnianym domkiem, dlatego też postanowiłem zarezerwować sobie to samo miejsce na urlop, który miałem mieć w sierpni. Domek wynająłem na dwa tygodnie, bo tyle czasu zamierzałem tam spędzić. Wiedziałem, że w urlop porządnie odpocznę.

Wynajęcie domku drewnianego na weekend
Przewiń na górę