info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Wypoczynek w Okunince

Wakacje nad jeziorem to jeden z ulubionych sposób na spędzanie wolnego czasu. Możliwość zażywania orzeźwiających kąpieli połączona z pobytem na łonie natury sprawia, że takie miejsca co roku przyciągają wielu turystów. Jednym z największych zbiorników wodnych położonych w województwie lubelskim, jest jezioro Białe wraz z malowniczą miejscowością Okuninką.

Polecane noclegi w Okunince

noclegi okuninkaOkuninka jest miejscowością o typowo letniskowym charakterze. To właśnie tutaj każdego roku liczba turystów jest tak wielka, że śmiało można porównywać ją z niektórymi morskimi kurortami. O sukcesie Okuninki i leżących w jej okolicy jezior decydują zarówno piękne i malownicze krajobrazy, jak i moc atrakcji czekająca na przyjezdnych gości. Nastawienie na turystykę sprzyja rozwojowi zakwaterowań, których w samej Okunince jest naprawdę dużo. Znaczącą część noclegów stanowią domki letniskowe, które zapewniają bliski kontakt z naturą i wspaniałe widoki na Jezioro Białe. W tej miejscowości znajdziemy również inne, równie atrakcyjne noclegi Okuninka zapewnia gościom pobyt w hotelach, ośrodkach czy pokojach u prywatnych właścicieli. Dla spragnionych przygód turystów ciekawym rozwiązaniem będą pola namiotowe, które pozwalają spędzić noc bliżej natury. Okuninka to miejsce wielu aktywności i atrakcji dla przyjezdnych gości. Piękne jeziora zapewniają wypoczynek nad wodą wraz z możliwością kąpieli, rejsów czy wędkowania. W okolicy znajduje się Sobiborski Park Krajobrazowy z ciekawymi szlakami turystycznymi, które możemy zwiedzić pieszo lub rowerem. Każdego lata do dyspozycji gości udostępniane jest wesołe miasteczko, które dostarczy wiele frajdy nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom.

Wypoczynek nad wodą jest jednym z chętniej wybieranych miejsc w czasie wakacji. To właśnie tutaj możemy spokojnie wypocząć, a jednocześnie skorzystać z wielu dostępnych dla gości aktywności. Okuninka jest typowo letniskową miejscowością, która zapewnia dużą ilość miejsc noclegowych różniących się zarówno ceną, jak i warunkami.

Wypoczynek w Okunince
Przewiń na górę