info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Wystrój pokoju do wypoczynku

Istotnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu jest zdrowy wypoczynek. Najlepiej jeśli posiadamy do tego odpowiednie miejsce w domu. Przestronny salon z wygodnymi meblami nadaje się idealnie do odpoczynku po dniu pracy. Można w nim czytać książkę, oglądać telewizję lub spędzać czas z rodziną i znajomymi rozmawiając lub grając w quizy.

Nowa odsłona mebli wypoczynkowych

meble wypoczynkowe nowy sączDla naszego komfortu podczas spędzania czasu wolnego warto jest zainwestować w solidne i wygodne meble wypoczynkowe nowy sącz. Na zestaw wypoczynkowy składa się zazwyczaj sofa lub kanapa z funkcją spania, a także coraz bardziej popularne ostatnio efektowne narożniki. Do tego typu mebli producenci proponują jeden lub dwa fotele w tym samym lub podobnym kolorze. Na uwagę zasługuje styl, gdzie łączy się zgoła inne barwy np. żółta kanapa, a do niej ciemnozielony fotel w jednolitym kolorze lub nawet wzorzysty. Jest to bardzo ciekawy dobór kolorów, który doda naszemu wnętrzu nowoczesnego charakteru. Fotele mogą mieć różny wygląd. Modny ostatnio staje się pojedynczy loftowy fotel tzw. uszak. Model ten jest bardzo efektowny i elegancki, a jednocześnie nadaje pomieszczeniu przytulności. W połączeniu z dużą wygodną kanapą tworzą idealne meble wypoczynkowe. Dokupując do tego zestawu niewielki stolik kawowy oraz szafkę pod telewizor możemy stworzyć interesującą kompozycję. Dla podkreślenia stylu salonu warto poukładać na kanapie kolorowe poduszki dekoracyjne.

To w jaki sposób urządzimy nasz salon zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań. Jednak warto jest zajrzeć do Internetu, gdzie znaleźć można ciekawe aranżacje wnętrz w różnych stylach tj. industrialny, marynistyczny, vintage lub popularny ostatnio skandynawski. Nie musimy wybierać konkretnego, możemy zainspirować się kilkoma stylami.

Wystrój pokoju do wypoczynku
Przewiń na górę