info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Wytrzymałe etui do iPhone

Mimo wszystkich zalet i nowoczesnych funkcji, telefony iPhone nigdy nie należały do szczególnie wytrzymałych. Właściciele więc często wyposażali je we wzmocnione obudowy czy futerały, chroniące urządzenie przed wszystkimi uszkodzeniami w trakcie normalnego użytkowania.

Odporny futerał na telefon

etui pancerne iphone 11Szczególnie często takie futerały były poszukiwane przez osoby używające telefonu w trakcie pracy, w zakładach przemysłowych czy placach budowy. Warunki na takich stanowiskach pracy były bowiem o wiele trudniejsze niż przewidywała konstrukcja telefonu, i mogły spowodować uszkodzenia bardzo łatwo. Dla wszystkich użytkowników, szukających dobrego sposobu zabezpieczenia telefonu, idealnym wyborem było etui pancerne iPhone 11, będące najnowszym modelem z serii wzmocnionych futerałów, chroniących urządzenia przed wszelkimi uszkodzeniami. Skierowane było głównie dla tych użytkowników, którzy używali telefonu w warunkach szkodliwych, gdyż skorupa zewnętrzna etui wykonana była z odpornego aluminium oraz tworzyw sztucznych, niewrażliwych na uderzenia i wytrzymujących ogromną siłę nacisku. Szczelna obudowa chroniła przed zakurzeniem czy zalaniem, jak również przed szkodliwym wpływem substancji chemicznych, dlatego bardzo często owe etui wybierane było przez pracowników budowlanych, korzystających z telefonu do zadań zawodowych.

W przeciwieństwie do większości futerałów ze wzmacnianą skorupą, ten model nie należał do dużych i niewygodnych, nie utrudniając korzystania z telefonu mimo bardzo wysokiego poziomu zapewnianej ochrony. Był również uważany za bardzo komfortowy w użytku, głównie dzięki możliwości zapięcia telefonu przy pasie za pomocą wbudowanego zapięcia, oraz szybie przedniej z hartowanego szkła, pozwalającej na swobodne używanie telefonu bez otwierania futerału.

Wytrzymałe etui do iPhone
Przewiń na górę