info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Zadbaj o siebie na każdą porę roku – l’biotica

To, że pory roku się zmieniają wie każdy. Jednak już nie każdy ma świadomość tego, że na każdą porę roku nasza skóra i organizm potrzebują innych rzeczy. Dlatego warto jest zmieniać kosmetyki zgodnie z porami roku i ich składem. Co poleca się na wiosnę?

L’biotica – to dobry wybór!

polecana l'bioticaNa tę porę roku, w której wszystko budzi się do życia najlepiej będzie skupić się na tym, aby nasze kosmetyki posiadały nawilżające i odbudowujące właściwości. Kosmetyki serii Sylveco posiadają właśnie takie właściwości. Dzięki temu, że firma bardzo skupia się na dobrym składzie można mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem i skóra stanie się odżywiona. W lato polecana l’biotica będzie najlepszym wyborem. Najlepsze są konsystencje lekkie, bez obciążania i naturalne. Ceni się także kosmetyki, które posiadają ekstrakty z różnego rodzaju owoców, szczególnie tych sezonowych. Podczas jesieni cera plus będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Przede wszystkim dlatego, że nie dość iż istnieją gamy kosmetyków dobrane do różnego wieku użytkowników to także do różnych typów skóry. W zimę jest większy problem. Jemy zdecydowanie więcej, ponieważ nasz organizm potrzebuje więcej energii. Dlatego aby mieć skórę lepszej jakości należy brać tabletki na wątrobę, które wspomogą naturalne działanie organizmu.

Dzięki pomocy w trawieniu do skóry nie będą dostawać się różnego rodzaju toksyny i będzie ona zdecydowanie ładniejsza, elastyczna i bez zaskórników i innych zanieczyszczeń. Warto jest obserwować swoją skórę i monitorować wszystko za bieżąco.

Zadbaj o siebie na każdą porę roku – l’biotica
Przewiń na górę