info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Zastanawiam się nad otworzeniem firmy sprzątającej

Jak w domu trzeba posprzątać to tylko chyba ja jestem na to chętny. Uwielbiam myć okna i ogólnie sprzątać, ponieważ sprawia mi to bardzo dużo przyjemności. Żona to ciągle mi powtarza, że powinienem założyć swoją firmę i świadczyć takie usługi.

Założenie firmy sprzątającej było doskonałym pomysłem

firma sprzątająca wrocławOczywiście początkowo uwagi żony traktowałem jako żart ale z czasem zacząłem się nad tym poważnie zastanawiać. Taka firma sprzątająca wrocław na pewno ma wielu klientów, bo przecież są nie tylko firmy, dla których świadczy się takie usługi, ale również osoby fizyczne tego potrzebują. Z ciekawości wszedłem na ogłoszenia w gazecie, żeby zobaczyć czy ogłasza się jakaś firma sprzątająca wrocław, ale znalazłem tylko ogłoszenia, że taka firma jest poszukiwana. Sytuacja robiła się coraz bardziej klarowna. Postanowiłem o tym poważnie porozmawiać z żoną. Ja nie jestem osobą pracującą a nasze gospodarstwo utrzymuje żona, która zarabia na tyle dużo, że ja nie muszę pracować. Mój pomysł bardzo jej się spodobał i doszła do wniosku, że taka firma sprzątająca wrocław to idealne rozwiązanie dla mnie. Uświadomiła mnie nawet, że niewiele będę musiał zainwestować co jeszcze bardziej nakłoniło mnie do podjęcia tych kroków. Z założeniem firmy pomogła mi żona, która zna się na tym wszystkim bardzo dobrze. Otworzyłem więc firmę i oferuję sprzątanie biur oraz mieszkań. Żona się śmiała, że teraz jak będę sprzątał mieszkanie to będzie musiała mi za to zapłacić. Moja firma sprzątająca wrocław radzi sobie znakomicie.

To był na prawdę doskonały pomysł, ponieważ mam stałe zajęcie i zajmuję się tym co tak bardzo lubię. Sprzątanie idzie mi sprawnie i klienci są zawsze zadowoleni. Cały czas najbardziej lubię myć okna i takich zleceń mam bardzo dużo od klientów.

Zastanawiam się nad otworzeniem firmy sprzątającej
Przewiń na górę