info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Zatrudniam specjalistę do projektowania kolorowych ogrodów

Najpierw prowadziłem firmę sprzątającą. Zatrudniałem wiele osób, jednak z czasem to zajęcie przestało dawać mi przyjemność i przedarłem firmę. Obecnie zajmuję się projektowanie parków, ogrodów i dopiero w tym się odnalazłem tak na prawdę.

Mój nowy pracownik projektuje bardzo kolorowe ogrody

projektowanie kolorowych ogrodów w mazowieckimPraca sprawia mi mnóstwo przyjemności. Pracują u mnie dwie osoby, które odpowiadają za konkretne projekty i dogaduję się z nimi dość dobrze. Ostatnio wyczytałem w jednym z czasopism, że coraz modniejsze stają się ogrody kolorowe i ludzie głównie na takie się decydują. Wiele osób zmienia całkowicie swoje dotychczasowe ogrody na modne i kolorowe. W tym temacie to nie miałem doświadczenia jednak i uznałem, że zatrudnię pracownika, który będzie wykonywał projektowanie kolorowych ogrodów w mazowieckim. Czytałem, że do tego trzeba odbyć szkolenie a ja nie ma czasu. Zatrudnienie takiego fachowca jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Na moje ogłoszenie dość szybko odpowiedział młody chłopak, który świeżo co ukończył taki kurs. Przekazał mi nawet swoje projekty i przyznam, że byłem zaskoczony co można zrobić z ogrodem i jak pięknie może on wyglądać. Poinformowałem klientów, że oferujemy również  projektowanie kolorowych ogrodów w mazowieckim i czekałem na odzew. Było zainteresowanie dość spore i Mateusz, nowy pracownik w ciągu miesiąca wykonał kilka projektów, które bardzo dobrze się sprzedały. Jestem na bieżąco ze wszystkimi nowościami i zawsze jak się coś pojawi to moi pracownicy uwzględniają to w  swoich projektach.

Nowy pracownik został z nami na stałe. Dobrze się spisuje i zyskaliśmy więcej klientów od czasu, jak oferujemy kolorowe ogrody. Dobrze, że założyłem firmę w tej branży, bo dopiero teraz się spełniam zawodowo i jestem szczęśliwy.

Zatrudniam specjalistę do projektowania kolorowych ogrodów
Przewiń na górę