info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Zestawy lakierów hybrydowych

Paznokcie hybrydowe powoli wypierają używanie lakierów tradycyjnych dostępnych w drogeriach. Coraz więcej osób zaczyna interesować się tematem lakierów hybrydowych i choć jest to trochę droższa i bardziej skomplikowana technika zdobienia paznokci, to jest ona też zdecydowanie bardziej wygodna i komfortowa.

Jaki zestaw do hybryd wybrać?

kompletny zestaw do paznokci hybrydowychTo, jaki zestaw do paznokci hybrydowych wybrać zależy tylko i wyłącznie od tego ile się wie na temat wykonywania manicure tego typu lakierami. Jeżeli nigdy wcześniej nie miało się w ogóle do czynienia z lakierami hybrydowymi i techniką ich nakładania, bądź też nigdy nie robiło się ich samemu to najlepiej kupić od razu kompletny zestaw do paznokci hybrydowych. Jest to zdecydowanie o wiele wygodniejsze i łatwiejsze rozwiązanie niż kupowanie wszystkiego osobno, szczególnie jeżeli jeszcze nie do końca ma się pojęcie i doświadczenie z lakierami hybrydowymi. Taki zestaw powinien zawierać w sobie przede wszystkim lampę LED, bez której utrwalenie takiego lakieru będzie po prostu niemożliwe – lakier byłby cały czas w stanie płynnym. Również baza i tzw. top coat są niezbędne by wykonać dobry manicure hybrydowy. Są różne rodzaje tych dwóch produktów, jednak zestawy najczęściej zawierają te najbardziej podstawowe. Oczywiście nie można zapomnieć też o samym lakierze hybrydowym – w wielu zestawach dodawany jest w kolorze czerwonym. Dodatkowe akcesoria to aceton i waciki do zdejmowania lakieru hybrydowego, blok polerski i pilniki. 

W Internecie i co raz częściej również sklepach stacjonarnych możemy znaleźć wiele zestawów do paznokci hybrydowych. Różnią się one jedynie firmą i w zależności od ceny ilością dostępnych w nich produktów. Na przykład pilniki nie są niezbędnym akcesorium, więc nie każdy zestaw je posiada.

Zestawy lakierów hybrydowych
Przewiń na górę