info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Złota bransoletka na prezent

Kiedy zbliżała się pierwsza komunia święta mojego dziecka, wiedziałam że chcę jej sprawić z okazji tego ważnego dnia pamiątkę. Mimo, że organizowaliśmy jej przyjęcie, chcieliśmy aby otrzymała od nas jakiś „fizyczny” podarunek. Nie chcieliśmy fundować jej nowego laptopa, aparatu, czy zegarka, gdyż wydawało nam się to co najmniej niestosowne. Dlatego też nasz wybór padł na coś bardziej subtelnego.

Złota bransoletka to dobry pomysł na prezent

delikatne bransoletki ze złotaPo wielu rozmowach, wspólnie z mężem stwierdziliśmy, że kupimy naszej córce coś z biżuterii. Nie chcieliśmy jednak tracić pieniędzy na rzeczy wątpliwej jakości. Kiedy byliśmy w centrum handlowym, dojrzeliśmy w oknie wystawy złote bransoletki damskie sklep. Od razu obydwoje pomyśleliśmy o naszym dziecku i jego komunii. Stwierdziliśmy, że będzie to fantastyczne rozwiązanie. Biżuteria ze złota nie jest bowiem tylko biżuterią. Jest to też pewnego rodzaju inwestycja, gdyż wiadomo, iż złoto jest drogocennym surowcem. Dlatego też, wręczając naszej córce takową bransoletkę, oferowaliśmy jej też drobną inwestycję na późniejsze lata. Nie zastanawiając się długo, dokonaliśmy zakupu, prosząc także o komunijne zapakowanie upominku. Wychodząc z salonu z biżuterią, czuliśmy się spełnieni. Czuliśmy także lekką ulgę, ponieważ nie ukrywaliśmy, że kwestia podarku spędzała nam sen z powiek. Bardzo bowiem chcieliśmy, aby prezent ten pozostał przy naszym dziecku na długo, wobec czego nie było to łatwe zadanie.

Kiedy wręczyliśmy naszej córeczce złotą bransoletkę, ta bardzo się ucieszyła. Mimo, że jest ona małym dzieckiem, domyśliła się, że jest to coś więcej niż podarek. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że spoglądając na tę biżuterię, będzie ją kojarzyła z nami i ze swoją komunią. Wiadome jest bowiem, że wspomnienia są bardzo ważne. 

 

Złota bransoletka na prezent
Przewiń na górę