info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Zrobienie pedicure hybrydowego

Dbanie o swoje ciało nie oznacza zadbania wyłącznie o twarz. Musimy również dbać o to, czego nie widać lub widać mniej ale żeby czuć się idealnie. Chodzi tutaj na przykład o nasze paznokcie- zarówno te u rąk, które widać bardzo dobrze jak i te u stóp, o które dbamy zazwyczaj tyko latem.

Idealny pedicure w salonie w Katowicach

pedicure hybrydowy katowiceDbanie o paznokcie u stóp nie oznacza wyłącznie ich pomalowania lakierem. Najpierw powinniśmy usunąć skórki, zmiękczyć je, nadać paznokciom idealny kształt. Samo to sprawi, że będą one wyglądały ładniej niż jak byśmy tylko pomalowały je lakierem. Najlepiej połączyć te wszystkie rzeczy i zapisać się do salonu na pedicure hybrydowy katowice są dużym miastem, w którym na pewno znajdziemy salon idealny dla swoich potrzeb. Profesjonalny pedicure będzie polegał na odroczeniu skórek, ich dokładnym wycięciu, zadbaniu o płytkę paznokcia. Następnie będzie nadany naszym paznokciom odpowiedni kształt, zostaną również odżywione i nawilżone. Ostatni etap, który najbardziej lubimy to nałożenie bazy, lakiery i topu. Pomalować paznokcie możemy na ten sam kolor co dłonie ale warto pamiętać, że paznokcie u stóp rosną nieco wolniej i jest mniejsza potrzeba zmieniania koloru dlatego, kiedy u rak będzie kolejny kolor, ten na paznokciach jeszcze zostanie. Na pewno są one też mniej narażone na działanie fizyczne bo przecież najczęściej nosimy buty, które je ochraniają. Chyba, że idziemy na plażę, gdzie są narażone na działanie piasku.

Moda na lakiery dedykowane do paznokci, podobnie jak przy dłoniach, szybko się zmienia. Kobiety chcą podążać za trendami i modą i przede wszystkim latem szaleją z kolorami i wzorami aby paznokcie ładnie wyglądały w sandałkach czy w klapkach. Zimą wybieramy zaś ciemniejsze kolory. Wtedy najczęściej decydujemy się na jednolity odcień.

Zrobienie pedicure hybrydowego
Przewiń na górę