info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Zabiegi oraz rekreacja w sanatoriach

 

Jestem emerytem i bardzo często doskwiera mi ból kręgosłupa w jego dolnej części. Postanowiłem nie pozostawiać tego problemu bez leczenia. Dlatego też zacząłem jeździć do sanatoriów, ponieważ zabiegi uzdrowiskowe niesamowicie skutecznie mi pomagają. Szczególnie upodobałem sobie Ciechocinek.

Zdrowotne działanie zabiegów w sanatoriach

sanatoria w ciechocinkuW bólu kręgosłupa najskuteczniej pomagają mi zabiegi fizykoterapeutyczne, takie jak elektroterapia przeciwbólowa prądami niskiej częstotliwości. Poza tym, bardzo skuteczne są zabiegi ultradźwiękowe oraz kąpielowe. Zauważyłem, że po tego typu zabiegach mój kręgosłup odżywa i przez długi czas mnie nie boli. Niestety jest to paskudna reumatyczna choroba zwyrodnieniowa, która niestety często wraca. Wiem, że nie mogę oczekiwać cudów, dlatego licząc się z tym, że ból powraca, jeżdżę do sanatorium regularnie co kilka miesięcy. Bardzo podoba mi się atmosfera tam panująca, zarówno ze strony innych pacjentów, jak i ze strony personelu medycznego. Sanatoria w Ciechocinku mają tę dodatkową zaletę, że są położone w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek. Ciechocinek zachwyca potężnymi tężniami solankowymi, ale także przede wszystkim spokojem tam panującym. Jest to bardzo urokliwe miejsce, ponieważ jest pełne naturalnej zieleni. Zieleń oraz tężnie powodują, że powietrze atmosferyczne jest świeże, bogate w minerały i przede wszystkim zdrowe, a nie zanieczyszczone np. smogiem.

Uwielbiam jeździć do sanatoriów, ponieważ zawsze mogę tam spotkać osoby w wieku podobnym do mojego, dzięki czemu mam z kim porozmawiać. Zabiegi pozwalają mi się zrelaksować i przede wszystkim działają zdrowotnie, a mój kręgosłup już mi tak nie doskwiera kiedy wracam z turnusu. Sanatoria, zwłaszcza w Ciechocinku, mogę polecić każdemu.

 

Zabiegi oraz rekreacja w sanatoriach
Przewiń na górę