info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Brat jest właścicielem sklepu z galanterią skórzaną

Antek jeszcze w szkole podstawowej powtarzał, że w przyszłości będzie kimś ważnym. Oglądał wtedy jakieś bajki i wzorował się na bohaterach, którzy byli dla niego bardzo ważni. W przyszłości jednak wszystko okazało się mieć na prawdę ogromne uzasadnienie.

W sklepie brata jest dobre zaopatrzenie

dobrze zaopatrzony sklep z galanterią skórzanąSłowa brata, mimo iż wypowiedziane w tak wczesnym wieku miały przełożenie na jego przyszłość. Otóż Antek, mój młodszy brat prowadzi dobrze zaopatrzony sklep z galanterią skórzaną, w którym oferuje na prawdę korzystne ceny i ma wielu klientów. O swoich planach nikomu nie powiedział. Wszystko sobie bardzo skrupulatnie zaplanował i dopiero jak jego dobrze zaopatrzony sklep z galanterią skórzaną prosperował na zadowalającym go poziomie to wszystkim o nim opowiedział. Rodzice byli z Antka bardzo dumni a ja nie dowierzałam jego słowom. Mój mały brat nagle wydoroślał niewiarygodnie w moich oczach i zaczęłam go postrzegać jako mężczyznę. W sklepie można zakupić w zasadzie wszystko. Posiada paski, portfele, torebki a nawet fajne etui na dokumenty czy długopisy. Każdy znajdzie u niego coś interesującego. Sama zdecydowałam się go odwiedzić zaraz po tym jak się dowiedziałam o jego biznesie. W sklepie tego dnia był spory ruch i nie chciałam bratu zawracać głowy. Rozejrzałam się po sklepie i wybrałam sobie nawet świetną torebkę na jesień. Brat oferuje nowoczesne i modne torebki, dzięki czemu wiele młodych kobiet odwiedza jego dobrze zaopatrzony sklep z galanterią skórzaną. Zrobiłam tam zakupy za małe pieniądze.

Brat mi imponuje, ponieważ z każdym rokiem jego działalność nabiera rozpędu. Sklep powiększył i nawet zatrudnił sprzedawcę do pomocy. Jak tak dalej pójdzie, to na pewno otworzy jeszcze jeden sklep w innej części miasta. Na pewno mu się uda.

Brat jest właścicielem sklepu z galanterią skórzaną
Przewiń na górę