info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Sposób na kolorowe włosy

Wakacje to odpowiedni czas, by zaszaleć ze swoim wizerunkiem. Podczas urlopu czy w trakcie przerwy od szkoły można posunąć się do bardziej szalonych metamorfoz, niż w każdym innym okresie w roku. Bardzo popularne jest farbowanie włosów na nieoczywiste kolory, takie jak intensywny róż czy zieleń.

Jak używać kolorowego lakieru do włosów?

kolorowy lakier do włosówKażda kobieta, bez względu na wiek, ma czasem ochotę na odrobinę szaleństwa. Latem, kiedy przychodzą wakacje i młodsze z nas maja wolne od szkoły, a te nieco starsze doczekały się upragnionego urlopu, chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie, by podkreślić ten niezwykły moment w roku. Należy jednak wziąć pod uwagę, że czas, kiedy mamy wolne od szkoły czy pracy jest ograniczony i zwykle trwa tylko kilka tygodni, a zmiana koloru włosów przy użyciu farby nie zdążyłaby się wypłukać w tym okresie. Doskonałym rozwiązaniem jest kolorowy lakier do włosów, który w zależności od producenta utrzymuje się na włosach jedynie do pierwszego mycia lub do kilku następnych myć. To doskonały sposób, by zmienić coś w swoim wyglądzie tylko na chwilę, a potem powrócić do standardowego wyglądu. Jest to także świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujemy zmiany koloru włosów w związku z imprezą lub specjalną okazją, gdzie konkretnego odcienia wymaga na przykład wybrane przebranie i próba wcielenia się w konkretną bajkową lub filmowa postać. Pamiętajmy, aby przed użyciem zapoznać się z zaleceniami producenta i prawidłowym sposobem użycia, by mieć pewność, że kolor zostanie z nami tylko przez taki okres czasu, jakiego oczekujemy.

Lato, wakacje, urlop czy bal przebierańców – to doskonale okazje, by poeksperymentować odrobinę ze swoim wizerunkiem i zaszaleć z kolorem włosów. Intensywny róż, morski odcień niebieskiego czy oryginalna zieleń to bardzo modne kolory, które możemy przez chwilę nosić na swoich włosach dzięki zastosowaniu specjalnego koloryzującego lakieru.

Sposób na kolorowe włosy
Przewiń na górę