info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Zalety słupków z taśmą

W niektórych miejscach takich jak na przykład hale lotnisk czy supermarkety zachodzi konieczność odgrodzenia danego miejsca przed dostępem osób do tego nieupoważnionych. W tym celu stosuje się różne rozwiązania umożliwiające wydzielenie danego miejsca. Jednym z takich rozwiązań są specjalne słupki wyposażone w zwijaną taśmę dzięki czemu można je w bardzo szybki sposób ustawić w dowolnym punkcie.

Łatwy montaż – ustawienie słupka z taśmą

odgradzające słupki z taśmąBardzo często zdarza się, iż na pewien czas konieczne jest wydzielenie danej części magazynu czy hali sprzedaży, w takim przypadku konieczne jest zastosowanie specjalnych elementów umożliwiających zrobienie takiej właśnie bariery. Najlepiej w takiej sytuacji sprawdzą się elementy, które można w łatwy i szybki sposób zamontować oraz ustawić w nowym miejscu bez konieczności wstrzymywania prac w całym obiekcie. Najlepiej w takiej sytuacji sprawdzą się więc odgradzające słupki z taśmą, są one wykonane ze specjalnego rodzaju tworzyw sztucznych co sprawia, że są one bardzo lekkie co umożliwia ich szybkie oraz bezproblemowe przeniesienie w nowe miejsce. Warto także wspomnieć o taśmie w którą są one wyposażone. Jest ona zamontowana na wierzchołku takiego słupka i posiada specjalne urządzenie, umożliwiające jej szybkie zwinięcie oraz rozwinięcie w nowym miejscu. Takie słupki posiadają także odpowiedniej średnicy podstawę, gwarantującą im stabilność, dzięki czemu możemy mieć pewność, iż nie będą się one chwiały a dodatkowo zachowają swój estetyczny wygląd.

Odgrodzenie danej przestrzeni w firmie wymaga zastosowania właściwych elementów, dzięki którym będziemy mieć pewność, że nie powołane osoby nie będą miały do niej dostępu. Opisane powyżej rozwiązanie dzięki swojej prostocie z pewnością wpłynie na ułatwienie pracy naszym pracownikom a także właściwe zabezpieczenie wybranych miejsc.  

Zalety słupków z taśmą
Przewiń na górę