info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Rzetelny hydraulik naprawia kran

Ostatnio pojechałam do babcie żeby pomóc jej trochę w codziennych sprawach i tym samym przez ten czas odciążyć trochę swoją mamę. Jednak na co dzień to ona opiekuje się babcią a chciała pojechać na rocznicę ślubu do swojej siostry z tatą.

Naprawa kranu w kuchni i łazience

rzetelne usługi hydrauliczne w WarszawieGdy mama mi o tym powiedziała od razu doszłam do wniosku, że ja pojadę do babci i się nią zajmę. Zresztą od jakiegoś czasu chciałam już sama mamie coś takiego zaproponować. Gdy przyjechałam do babci jednak okazało się, że jest problem z kranem. W sumie to sama nie wiedziałam co mam z nim zrobić. Dosyć mocno z niego ciekło. Nie chciałam jednak niepokoić taty bo wiedziałam, że gdy do niego zadzwonię to rodzice po prostu szybko wrócą z powrotem. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jeśli zamówię hydraulika. Sąsiadka babci powiedziała mi, że zna rzetelne usługi hydrauliczne w Warszawie i dała mi na nie namiary. Gdy zadzwoniłam do hydraulika i powiedziałam mu co się dzieje powiedział mi, że to najprawdopodobniej uszczelka puściła i że postara się jak najszybciej być w mieszkaniu babci. Prawdę mówiąc pan przyjechał nawet szybciej niż mogłam się tego spodziewać. Bardzo szybko wymienił uszczelkę. Widać było, że ma naprawdę duże doświadczenie i zna się na rzeczy. Zapłaciłam bardzo mało za tą usługę. Pan powiedział bowiem, że jest to jednak z najprostszych prac hydraulicznych jakie tylko mogła się zdarzyć. Zatrzymałam jego wizytówkę w razie gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała takiej pomocy.

I w sumie następnego dnia stało się coś co mnie zaskoczyło. Tym razem zaczęło lecieć z kranu w łazience. Z tego kranu leciało jeszcze bardziej niż z tego kuchennego. Zadzwoniłam od razu do hydraulika i poprosiłam żeby jeszcze raz przyjechał bo mam problem z innym kranem. Hydraulik przyjechał i znów bardzo szybko wszystko naprawił.

Rzetelny hydraulik naprawia kran
Przewiń na górę